Witamy

... masz kolejne wgniecenie karoserii?

dobrze trafiłeś! - usuniemy Twoje wgniecenie bez lakierowania SZYBKO, TANIO I BEZPIECZNIE. Korzystamy z innowacyjnej metody PDR- Paintless Dent Repair- bezinwazyjnych napraw blacharskich

hyperhemoglobinemia

Co to jest ten PDR?

Paintless Dent Repair jest to metoda polegająca na wyciąganiu wgnieceń za pomocą specjalnych drutów oraz klejów. Tym sposobem możemy naprawić uszkodzenia powstałe przy gradobiciu, drobne stłuczki parkingowe oraz akty wandalizmu. Wszędzie tam, gdzie nie została zniszczona powłoka lakiernicza możemy dokonać naprawy bez konieczności ponownego lakierowania elementu!

Ta zaawansowana i nowatorska na polskim rynku technika umożliwia nam wypychanie wgniecenia od wewnętrznej i zewnętrznej strony nadwozia. Aby wyciagnąć wgniecenie od strony wewnętrznej stosujemy specjalistyczne narzędzia- tzw. "druty" umożliwiające dotarcie w różne, czasami naprawdę trudne do osiągnięcia miejsca. W przypadku, gdy uszkodzenie jest zlokalizowane w miejscu niedostępnym, gdzie od strony wewnętrznej nadwozia znajduje się profil zamknięty stosujemy metodę klejową. Dzięki zastosowaniu odpowiednio wyprofilowanych narzędzi wyciągamy wgniecenie od strony zewnętrznej.

W zależności od rodzaju i miejsca lokalizacji uszkodzenia dla uzyskania odpowiednich rezultatów czasami konieczne jest zastosowanie obudwu metod. Efektem końcowym musi być przywrócenie karoserii do pierwotnego kształtu i pełne zadowolenie klienta!

Naszą ofertę kierujemy do:

-klientów indywidualnych
- komisów samochodowych
- warsztatów samochodowych
- salonów samochodowych

Zalety:

Nasze usługi są tańsze od tradycyjnych napraw blacharsko-lakierniczych nawet do 70%
Powłoka lakiernicza Twojego auta pozostanie nienaruszona- auto nie straci na wartości!

możemy skrócić czas Twojej naprawy z kilku dni- do kilku godzin!

Dbamy, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony z naszych usług!
Nasza usługa jest ekologiczna!- dbamy o środowisko

Galeria

Naprawione przez nas pojazdy

Skontaktuj się z nami
Legnica
ul. Chabrowa 4
59-220 Legnica
tel. 735-414-342
biuro@garazunderground.pl
Poniedziałek-Piątek 9:00 - 18:00


Find me on ...